• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019
  • Trabzon 16 °C
  • Giresun 16 °C
  • Ordu 17 °C
  • Rize 20 °C
  • Gümüşhane 19 °C
  • Samsun 17 °C
  • Bayburt 15 °C
  • Artvin 22 °C

Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur heyecanı Salı günü oynanacak maçlarla başlayacak.
Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Kupada  3.tur maçları 28 Ekim Perşebe 4, 29 Ekim Çarşamba günü 13, 30 Ekim Perşembe ve 5 Kasım Çarşamba günleri de beşer maç oynanacak.

Tek maçlı eliminasyon sistemine göre yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

Salı:

13.00 Cizrespor-Göztepe (Cizre İlçe)

13.00 Tuzlaspor-Kasımpaşa (Tuzla Belediye)

16.00 Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Akhisar Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

29 Ekim Çarşamba:

13.00 Kırıkhanspor-Eskişehirspor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Çankırıspor-Gaziantepspor (Çankırı Ilgaz)

13.00 Bayrampaşa-Giresunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Albimo Alanyaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Kahramanmaraşspor-Centone Karagümrük (12 Şubat)

13.00 1461 Trabzon-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Akçaabat Fatih)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Kamil Ocak)

13.00 Keçiörengücü-Fethiyespor (Aktepe)

13.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-MKE Ankaragücü (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Altınordu-Ofspor (İzmir Atatürk)

15.00 Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Tepecikspor (Bursa Atatürk - Seyircisiz)

19.00 Çaykur Rizespor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Yeni Rize Şehir)

30 Ekim Perşembe:

12.30 İnegölspor-Kardemir Karabükspor (İnegöl İlçe)

13.00 Gölbaşıspor-Kayserispor (Gölbaşı İlçe)

13.00 Sarıyer-Orduspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Altay-Torku Konyaspor (Menemen İlçe)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Hatayspor (Tevfik Sırrı Gür)

5 Kasım Çarşamba:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bucaspor (Genç Osman)

13.00 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Elazığspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 Manisaspor-Zonguldak Kömürspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Adana Demirspor-Sandıklıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 İstanbul Başakşehir-Ümraniyespor (Başakşehir Fatih Terim)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim