• BIST 83.048
  • Altın 146,881
  • Dolar 3,7605
  • Euro 4,0391
  • Trabzon 5 °C
  • Giresun 4 °C
  • Ordu 1 °C
  • Rize 1 °C
  • Gümüşhane -14 °C
  • Samsun -2 °C
  • Bayburt -16 °C
  • Artvin 1 °C

Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur heyecanı Salı günü oynanacak maçlarla başlayacak.
Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor Türkiye Kupası Heyecanı Başlıyor

Kupada  3.tur maçları 28 Ekim Perşebe 4, 29 Ekim Çarşamba günü 13, 30 Ekim Perşembe ve 5 Kasım Çarşamba günleri de beşer maç oynanacak.

Tek maçlı eliminasyon sistemine göre yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

Salı:

13.00 Cizrespor-Göztepe (Cizre İlçe)

13.00 Tuzlaspor-Kasımpaşa (Tuzla Belediye)

16.00 Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Akhisar Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

29 Ekim Çarşamba:

13.00 Kırıkhanspor-Eskişehirspor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Çankırıspor-Gaziantepspor (Çankırı Ilgaz)

13.00 Bayrampaşa-Giresunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Albimo Alanyaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Kahramanmaraşspor-Centone Karagümrük (12 Şubat)

13.00 1461 Trabzon-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Akçaabat Fatih)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Kamil Ocak)

13.00 Keçiörengücü-Fethiyespor (Aktepe)

13.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-MKE Ankaragücü (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Altınordu-Ofspor (İzmir Atatürk)

15.00 Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Tepecikspor (Bursa Atatürk - Seyircisiz)

19.00 Çaykur Rizespor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Yeni Rize Şehir)

30 Ekim Perşembe:

12.30 İnegölspor-Kardemir Karabükspor (İnegöl İlçe)

13.00 Gölbaşıspor-Kayserispor (Gölbaşı İlçe)

13.00 Sarıyer-Orduspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Altay-Torku Konyaspor (Menemen İlçe)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Hatayspor (Tevfik Sırrı Gür)

5 Kasım Çarşamba:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bucaspor (Genç Osman)

13.00 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Elazığspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 Manisaspor-Zonguldak Kömürspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Adana Demirspor-Sandıklıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 İstanbul Başakşehir-Ümraniyespor (Başakşehir Fatih Terim)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Trabzonspor’da deplasman fırtınası .23 Ocak 2017 Pazartesi 18:03
  • Ne oldu Durica? .23 Ocak 2017 Pazartesi 17:46
  • Konyaspor maçı hazırlıkları başladı .23 Ocak 2017 Pazartesi 17:18
  • Caceres transferinin gerçeklerini menajeri açıkladı!23 Ocak 2017 Pazartesi 15:47
  • Trabzonspor kazanınca yerel basın bambaşka!23 Ocak 2017 Pazartesi 13:44
  • Rodallega bugün bordo mavi!23 Ocak 2017 Pazartesi 13:20
  • Mehmet Ekici nakavt oldu!23 Ocak 2017 Pazartesi 12:47
  • Trabzonspor-Konyaspor mücadelesi ne zaman oynanacak?23 Ocak 2017 Pazartesi 11:24
  • Mikrofonlar Şenol Güneş Stadı'nda!23 Ocak 2017 Pazartesi 11:17
  • Mustafa Yumlu'da sözleşme zamanı!23 Ocak 2017 Pazartesi 11:11
  • Tayfa Haber - ÖZEL-
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0541 456 9450 | Haber Yazılımı: CM Bilişim