• BIST 108.489
  • Altın 151,356
  • Dolar 3,6718
  • Euro 4,3266
  • Trabzon 19 °C
  • Giresun 19 °C
  • Ordu 19 °C
  • Rize 20 °C
  • Gümüşhane 18 °C
  • Samsun 19 °C
  • Bayburt 17 °C
  • Artvin 18 °C

Süper Lig'in ilk yarı fikstürü açıklandı

Süper Lig'in ilk yarı fikstürü açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında oynanacak maçların programını açıklandı.
Süper Lig'in ilk yarı fikstürü açıklandı Süper Lig'in ilk yarı fikstürü açıklandı

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nun ilk devresinin kalan müsabaka programı belirlendi.

SEÇİM NEDENİYLE ARA VERİLECEK
Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Spor Toto Süper Lig'de 31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde müsabaka oynanmayacak.

DERBİ TARİHLERİ
19 Eylül Cumartesi 20.00 Trabzonspor-Galatasaray

27 Eylül Pazar 19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe

25 Ekim Pazar 19.00 Fenerbahçe-Galatasaray

30 Kasım Pazartesi 20.00 Fenerbahçe-Trabzonspor

14 Aralık Pazartesi 20.00 Beşiktaş-Galatasaray

 

EURO 2016 GRUP ELEME MAÇLARI

3 Eylül 2015 Perşembe

TÜRKİYE

LETONYA

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

21:45

6 Eylül 2015 Pazar 

TÜRKİYE

HOLLANDA

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

19:00

 

 

 

4. HAFTA

12 Eylül 2015 Cumartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

GAZİANTEPSPOR

 

17:00

BURSASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BURSA ATATÜRK

17:00

ANTALYASPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

20:15

GALATASARAY A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

TÜRK TELEKOM ARENA

20:15

13 Eylül 2015 Pazar

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ATATÜRK OLİMPİYAT

17:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

17:00

OSMANLISPOR FK

TORKU KONYASPOR

OSMANLI STADI

20:15

KASIMPAŞA A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

21:00

 

14 Eylül 2015 Pazartesi

KAYSERİSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

21:00

 

 

Not: Akhisar Belediyespor – Gaziantepspor müsabakasının oynanacağı stat daha sonra ilan edilecektir.

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

15 Eylül 2015 Salı

GALATASARAY A.Ş.

ATLETICO MADRİD

TÜRK TELEKOM ARENA

21:45

AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR

17 Eylül 2015 Perşembe

FENERBAHÇE A.Ş.

MOLDE

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

KS SKENDERBEU

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ELBASAN ARENA

22:05

 

 

 

5. HAFTA

18 Eylül 2015 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20:00

MERSİN İDMANYURDU

OSMANLISPOR FK

MERSİN STADYUMU

20:00

19 Eylül 2015 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

17:00

MEDICANA SİVASSPOR

TORKU KONYASPOR

SİVAS 4 EYLÜL

17:00

ESKİŞEHİRSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

20:00

TRABZONSPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

20 Eylül 2015 Pazar

GAZİANTEPSPOR

KAYSERİSPOR

KAMİL OCAK

17:00

FENERBAHÇE A.Ş.

BURSASPOR

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

21 Eylül 2015 Pazartesi

GENÇLERBİRLİĞİ

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

20:00

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR

22 Eylül 2015 Salı

23 Eylül 2015 Çarşamba

KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR

AKHİSAR BLD.SPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

KAYSERİSPOR

MEDICANA SİVASSPOR

OSMANLISPOR FK

       
 

 

 

6. HAFTA

26 Eylül 2015 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

16:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

MANİSA 19 MAYIS

19:00

GALATASARAY A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

27 Eylül 2015 Pazar

TORKU KONYASPOR

MERSİN İDMANYURDU

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

14:00

ANTALYASPOR A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

17:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

28 Eylül 2015 Pazartesi

KAYSERİSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19:00

KASIMPAŞA A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19:00

BURSASPOR

ESKİŞEHİRSPOR

BURSA ATATÜRK

20:00

 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

30 Eylül 2015 Çarşamba

ASTANA

GALATASARAY A.Ş.

ASTANA ARENA

19:00

AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR

1 Ekim 2015 Perşembe

BEŞİKTAŞ A.Ş.

SPORTING CP

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

CELTIC FC

FENERBAHÇE A.Ş.

CELTIC PARK

22:05

 

 

 

7. HAFTA

2 Ekim 2015 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.

TORKU KONYASPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

MEDICANA SİVASSPOR

MERSİN İDMANYURDU

SİVAS 4 EYLÜL

20:00

3 Ekim 2015 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

OSMANLISPOR FK

KAMİL OCAK

16:00

GENÇLERBİRLİĞİ

KAYSERİSPOR

ANKARA 19 MAYIS

19:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GALATASARAY A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19:00

4 Ekim 2015 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BURSASPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

14:00

ESKİŞEHİRSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ESKİŞEHİR ATATÜRK

17:00

ANTALYASPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

19:00

FENERBAHÇE A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

 

 

 

EURO 2016 GRUP ELEME MAÇLARI

10 Ekim 2015 Cumartesi

ÇEK CUMHURİYETİ

TÜRKİYE

STADION LETNA

21:45

13 Ekim 2015 Salı 

TÜRKİYE

İZLANDA

 

21:45

 

 

 

8. HAFTA

17 Ekim 2015 Cumartesi

BURSASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BURSA ATATÜRK

16:00

TORKU KONYASPOR

GAZİANTEPSPOR

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

19:00

GALATASARAY A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

TÜRK TELEKOM ARENA

19:00

18 Ekim 2015 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

KAYSERİSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

17:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ESKİŞEHİRSPOR

MANİSA 19 MAYIS

19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

19 Ekim 2015 Pazartesi

MERSİN İDMANYURDU

TRABZONSPOR A.Ş.

MERSİN STADYUMU

20:00

OSMANLISPOR FK

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

OSMANLI STADI

20:00

 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

21 Ekim 2015 Çarşamba

GALATASARAY A.Ş.

BENFICA

TÜRK TELEKOM ARENA

21:45

AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR

22 Ekim 2015 Perşembe

FC LOKOMOTİV MOSKVA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

STADION LOKOMOTIV

20:00

FENERBAHÇE A.Ş.

AFC AJAX

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

22:05

 

 

 

9. HAFTA

23 Ekim 2015 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

ESKİŞEHİRSPOR

KAYSERİSPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

20:00

24 Ekim 2015 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

BURSASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

16:00

GENÇLERBİRLİĞİ

OSMANLISPOR FK

ANKARA 19 MAYIS

16:00

GAZİANTEPSPOR

MERSİN İDMANYURDU

KAMİL OCAK

19:00

MEDICANA SİVASSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

SİVAS 4 EYLÜL

19:00

25 Ekim 2015 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TORKU KONYASPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

14:00

FENERBAHÇE A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

19:00

26 Ekim 2015 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

BEŞİKTAŞ A.Ş.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

20:00

 

 

 

10. HAFTA

28 Ekim 2015 Çarşamba

BURSASPOR

MEDICANA SİVASSPOR

BURSA ATATÜRK

19:00

KAYSERİSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19:00

TRABZONSPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

21:45

29 Ekim 2015 Perşembe

MERSİN İDMANYURDU

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

MERSİN STADYUMU

19:00

OSMANLISPOR FK

FENERBAHÇE A.Ş.

OSMANLI STADI

19:00

GALATASARAY A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

21:45

30 Ekim 2015 Cuma

TORKU KONYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

19:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

19:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

ATATÜRK OLİMPİYAT

21:45

 

 

 

31 Ekim Cumartesi - 1 Kasım 2015 Pazar – 2 kasım 2015 Pazartesi

ERKEN SEÇİM NEDENİYLE MAÇ OYNANMAYACAKTIR

 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

3  Kasım 2015 Salı

BENFICA

GALATASARAY A.Ş.

ESTÁDIO DO SPORT LISBOA

21:45

AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR

5 Kasım 2015 Perşembe

AFC AJAX

FENERBAHÇE A.Ş.

AMSTERDAM ARENA

20:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FC LOKOMOTİV MOSKVA

ATATÜRK OLİMPİYAT

22:05

 

 

 

11. HAFTA

6 Kasım 2015 Cuma

ESKİŞEHİRSPOR

OSMANLISPOR FK

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

GENÇLERBİRLİĞİ

MERSİN İDMANYURDU

ANKARA 19 MAYIS

20:00

7 Kasım 2015 Cumartesi

ANTALYASPOR A.Ş.

KAYSERİSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

14:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16:00

KASIMPAŞA A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

8 Kasım 2015 Pazar

MEDICANA SİVASSPOR

GAZİANTEPSPOR

SİVAS 4 EYLÜL

14:00

FENERBAHÇE A.Ş.

TORKU KONYASPOR

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

17:00

BURSASPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BURSA ATATÜRK

20:15

 

 

 

 

EURO 2016 PLAY OFF MAÇLARI

12 – 17 Kasım 2015

 

 

 

12. HAFTA

21 Kasım 2015 Cumartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BURSASPOR

MANİSA 19 MAYIS

13:30

MERSİN İDMANYURDU

FENERBAHÇE A.Ş.

MERSİN STADYUMU

17:00

KAYSERİSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19:00

GALATASARAY A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

TÜRK TELEKOM ARENA

20:15

22 Kasım 2015 Pazar

OSMANLISPOR FK

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

14:00

TORKU KONYASPOR

ESKİŞEHİRSPOR

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

14:00

TRABZONSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

HÜSEYİN AVNİ AKER

16:30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

23 Kasım 2015 Pazartesi

GAZİANTEPSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

KAMİL OCAK

20:00

 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

25 Kasım 2015 Çarşamba

ATLETICO MADRID

GALATASARAY A.Ş.

ESTADIO VICENTE CALDERON

21:45

AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR

26 Kasım 2015 Perşembe

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KS SKENDERBEU

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

MOLDE FK

FENERBAHÇE A.Ş.

MOLDE STADION

22:05

 

 

 

13. HAFTA

27 Kasım 2015 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

TORKU KONYASPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

BURSASPOR

KAYSERİSPOR

BURSA ATATÜRK

19:00

ANTALYASPOR A.Ş.

OSMANLISPOR FK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

19:00

28 Kasım 2015 Cumartesi

MEDICANA SİVASSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

SİVAS 4 EYLÜL

16:00

ESKİŞEHİRSPOR

MERSİN İDMANYURDU

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

29 Kasım 2015 Pazar

GENÇLERBİRLİĞİ

GAZİANTEPSPOR

ANKARA 19 MAYIS

14:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

17:00

KASIMPAŞA A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

20:15

30 Kasım 2015 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR

1 Aralık 2015 Salı

2 Aralık 2015 Çarşamba

3 Aralık 2015 Perşembe

KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR

BURSASPOR

GAZİANTEPSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

MERSİN İDMANYURDU

TORKU KONYASPOR

 

 

 

14. HAFTA

4 Aralık 2015 Cuma

GALATASARAY A.Ş.

BURSASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

20:00

5 Aralık 2015 Cumartesi

OSMANLISPOR FK

KASIMPAŞA A.Ş.

OSMANLI STADI

13:30

TORKU KONYASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

16:00

KAYSERİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

19:00

6 Aralık 2015 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GENÇLERBİRLİĞİ

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

16:00

MERSİN İDMANYURDU

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MERSİN STADYUMU

19:00

GAZİANTEPSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

KAMİL OCAK

19:00

7 Aralık 2015 Pazartesi

AKHİSAR BELEDİYESPOR

MEDICANA SİVASSPOR

MANİSA 19 MAYIS

19:00

TRABZONSPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

20:00

       
 

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

8  Aralık 2015 Salı

GALATASARAY A.Ş.

ASTANA

TÜRK TELEKOM ARENA

21:45

AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR

10 Aralık 2015 Perşembe

FENERBAHÇE A.Ş.

CELTIC FC

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

SPORTİNG CP

BEŞİKTAŞ A.Ş.

JOSE ALVALADE

22:05

 

 

 

15. HAFTA

11 Aralık 2015 Cuma

BURSASPOR

OSMANLISPOR FK

BURSA ATATÜRK

19:00

12 Aralık 2015 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.

TORKU KONYASPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

13:30

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİANTEPSPOR

ESKİŞEHİR ATATÜRK

16:00

ANTALYASPOR A.Ş.

MERSİN İDMANYURDU

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

19:00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

YENİ RİZE ŞEHİR

19:00

13 Aralık 2015 Pazar

KAYSERİSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

13:00

GENÇLERBİRLİĞİ

MEDICANA SİVASSPOR

ANKARA 19 MAYIS

14:00

FENERBAHÇE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

19:00

14 Aralık 2015 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

ATATÜRK OLİMPİYAT

20:00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLAR

15  Aralık 2015 Salı

16 Aralık 2015 Çarşamba

17 Aralık 2015 Perşembe

KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

GALATASARAY A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

TRABZONSPOR A.Ş.

 

 

 

 

 

16. HAFTA

19 Aralık 2015 Cumartesi

GAZİANTEPSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

KAMİL OCAK

13:30

TORKU KONYASPOR

BURSASPOR

BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA

16:00

MERSİN İDMANYURDU

KASIMPAŞA A.Ş.

MERSİN STADYUMU

19:00

TRABZONSPOR A.Ş.

ANTALYASPOR A.Ş.

HÜSEYİN AVNİ AKER

19:00

20 Aralık 2015 Pazar

MEDICANA SİVASSPOR

KAYSERİSPOR

SİVAS 4 EYLÜL

13:00

GALATASARAY A.Ş.

AKHİSAR BELEDİYESPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

ESKİŞEHİRSPOR

BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

19:00

GENÇLERBİRLİĞİ

FENERBAHÇE A.Ş.

ANKARA 19 MAYIS

19:00

21 Aralık 2015 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

BEŞİKTAŞ A.Ş.

OSMANLI STADI

20:00

 

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 2. MAÇLAR

22 Aralık 2015 Salı

23 Aralık 2015 Çarşamba

24 Aralık 2015 Perşembe

 

 

 

 

17. HAFTA

26 Aralık 2015 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

YENİ RİZE ŞEHİR

14:00

ANTALYASPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

16:30

KASIMPAŞA A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

19:00

27 Aralık 2015 Pazar

BURSASPOR

MERSİN İDMANYURDU

BURSA ATATÜRK

14:00

KAYSERİSPOR

GALATASARAY A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

16:00

AKHİSAR BELEDİYESPOR

OSMANLISPOR FK

MANİSA 19 MAYIS

16:30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

TORKU KONYASPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

19:00

28 Aralık 2015 Pazartesi

ESKİŞEHİRSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

ESKİŞEHİR ATATÜRK

19:00

FENERBAHÇE A.Ş.

MEDICANA SİVASSPOR

FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU

20:00

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim