• BIST 97.726
  • Altın 145,622
  • Dolar 3,5781
  • Euro 4,0001
  • Trabzon 17 °C
  • Giresun 16 °C
  • Ordu 13 °C
  • Rize 15 °C
  • Gümüşhane 10 °C
  • Samsun 11 °C
  • Bayburt 7 °C
  • Artvin 14 °C

Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu

Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu
2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Ligi’nde mücadele edecek takımların grupları belli oldu.
Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu

TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde bugün yapılan kura çekimine TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908 Spor, B.Çekmece Tepecikspor, B.Ş.Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepespor, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Bld, Ofspor, Pendikspor

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

Spor Toto 3. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Trabzonspor'da O Oyuncuyla Yollar Ayrıldı!29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:44
  • Trabzonspor'un Kamp Yeri Belli Oldu!29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:40
  • Lucescu Resmen Açıklandı!29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:35
  • Trabzonspor'da Kupalara Haciz Olayıyla Alakalı Flaş Gelişme!29 Mayıs 2017 Pazartesi 13:30
  • Onur Recep Kıvrak Yaşananları Böyle Anlattı!29 Mayıs 2017 Pazartesi 09:45
  • Trabzonspor'da 2 Futbolcu Veda Etti!29 Mayıs 2017 Pazartesi 09:40
  • Trabzonspor'dan Visca'ya Yeni Teklif!29 Mayıs 2017 Pazartesi 09:37
  • Muharrem Usta'dan Beşiktaş'a Mesaj29 Mayıs 2017 Pazartesi 09:34
  • Trabzonspor'un Forvet Hedefi Belli Oldu!29 Mayıs 2017 Pazartesi 09:29
  • ŞAMPİYON BELLİ OLDU!28 Mayıs 2017 Pazar 18:09
  • Tayfa Haber - ÖZEL-
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim