• BIST 108.434
  • Altın 151,227
  • Dolar 3,6580
  • Euro 4,3278
  • Trabzon 16 °C
  • Giresun 17 °C
  • Ordu 15 °C
  • Rize 15 °C
  • Gümüşhane 12 °C
  • Samsun 17 °C
  • Bayburt 10 °C
  • Artvin 14 °C

Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu

Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu
2016-2017 sezonunda Spor Toto 2 ve 3. Ligi’nde mücadele edecek takımların grupları belli oldu.
Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu Spor Toto 2. Lig'de Gruplar Belli Oldu

TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde bugün yapılan kura çekimine TFF Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Vekili Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 2. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908 Spor, B.Çekmece Tepecikspor, B.Ş.Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepespor, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Bld, Ofspor, Pendikspor

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

Spor Toto 3. Lig gruplarında yer alan takımlar şöyle:

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Fenerbahçe'den Trabzonspor'a!12 Ekim 2017 Perşembe 10:58
  • Trabzonspor'un Kendisini İstediğini Açıkladı!12 Ekim 2017 Perşembe 10:56
  • Yusuf Yazıcı İçin Karar Verildi!12 Ekim 2017 Perşembe 10:52
  • Menajerinden Trabzonspor Sürprizi!12 Ekim 2017 Perşembe 10:45
  • Onur Kıvrak'tan Heyecanlandıran Açıklama!11 Ekim 2017 Çarşamba 13:18
  • Trabzonspor Çok İstemişti Ama Takımında Kaldı!11 Ekim 2017 Çarşamba 13:15
  • Akhisar Maçında Burak Yılmaz Sahada Olacak Mı?11 Ekim 2017 Çarşamba 13:11
  • Ampute Milli Takımına Müjde!11 Ekim 2017 Çarşamba 13:08
  • UEFA'dan Trabzonlu Hakeme Görev!11 Ekim 2017 Çarşamba 08:54
  • Ersun Yanal Kendinden Çok Emin!11 Ekim 2017 Çarşamba 08:51
  • Tayfa Haber - ÖZEL-
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim