• BIST 104.001
 • Altın 145,411
 • Dolar 3,5083
 • Euro 4,1894
 • Trabzon 24 °C
 • Giresun 23 °C
 • Ordu 23 °C
 • Rize 25 °C
 • Gümüşhane 16 °C
 • Samsun 22 °C
 • Bayburt 13 °C
 • Artvin 23 °C

Partilerin Altınordu Adaylarından Örnek Davranış

Partilerin Altınordu Adaylarından Örnek Davranış
Türkiye’de yaklaşan yerel seçimler öncesinde adaylar meydanlara çıkarken, Ordu’da ise AK Parti, CHP ve MHP’nin Altınordu İlçesi Belediye Başkan adayları örnek bir davranış sergilediler.
Partilerin Altınordu Adaylarından Örnek Davranış Partilerin Altınordu Adaylarından Örnek Davranış

- Türkiye’de yaklaşan yerel seçimler öncesinde adaylar meydanlara çıkarken, Ordu’da ise AK Parti, CHP ve MHP’nin Altınordu İlçesi Belediye Başkan adayları örnek bir davranış sergilediler.

Altınordu İlçesi AK Parti Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, CHP Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk, MHP Belediye Başkan Adayı Onur Şahin, Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından organize edilen sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Ordu Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen kahvaltıya adayların yanı sıra OGC Başkanı Recep Aydın, Ordu Radyo-Televizyon Gazetecileri Derneği Başkanı Birol Yılmaz ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Kahvaltı öncesinde birer konuşma yapan adaylar, hedeflerinin Altınordu ilçesine hizmet etmek olduğunu belirttiler.

ŞAHİN: “SEVDİĞİM AĞABEYLERİME BAŞARILAR DİLİYORUM”

İlk konuşmayı yapan MHP’nin adayı Onur Şahin, Engin Tekintaş ile 6 ay öncesine kadar bir televizyon kanalında beraber program yaptıklarını, Şenel Öztürk ile OTSO meclisinde aynı koltukta oturduklarını ifade ederek, “Altınordu İlçe Belediye başkan adayı olan 3 kişi arkadaştır. Bunun altını çizmek gerekiyor. Arkadaşlarım en kıdemli aday olarak ilk söz hakkını bana vermiş oldular. Biz burada Ordu’nun evladıyız. Engin bey ile beraber 6 ay öncesine kadar aynı televizyon programında iki haftada bir program yapıyorduk. Şenel ağabey ile OTSO’da aynı koltuklarda meclis üyeliği yaptık. Demokratik bir yarıştır. Herkes kendisini ifade edecektir. Ordu’ya en iyi hizmeti ekibiyle beraber vereceğini Ordu insanına anlatmaya çalışacaktır. Bizim bu seçim sürecinde yapacağımız iş bunun dışında değildir. Biz nezaket kurallarını aşmadan demokratik temayüller sınırları içerisinde güzel bir Altınordu Belediye Başkanlığı seçimi yürütüleceğine inanıyoruz. Çok sevdiğim ağabeylerime de bu seçim yolunda samimi içten başarılar diliyorum” dedi.

TEKİNTAŞ: “ALTINORDU’NUN MUTLULUĞUN KENTİ OLSUN İSTİYORUZ”

Şahin’den sonra söz alan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, “Bugün burada bulunan arkadaşlarımıza Ordu için Altınordu için yapacakları çalışmalar için şimdiden başarılar diliyorum. Bugün birlik ve beraberliğimizin simgeleştirildiği, halkımıza bu güzel tablonun aktarıldığı bir gün olarak gerçekleşen bir davettir. Burada bulunmaktan mutluyum. Hedefimiz bugüne kadar siyaset yoluyla halkımıza yaptığımız hizmetlerin, siyasi partimizin yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı olarak şahsımın gösterilmiş olması bu süreç içerisinde de partimizin vermiş olduğu sinerjiyi halkımıza yansıtarak halkımızın beklentilerine cevap olsun diye hizmete dönüştürmek için çıktığımız bu yolda birlik ve beraberliği bozmadan seçim çalışması yapmaktır. Bu çalışmaları sürdürürken, asla kırıp dökmeden, kendimizi anlatarak, doğruları, projeleri anlatarak bu çalışmaları sürdürmektir. Onur bey bahsetti. 6 ay öncesine kadar birlikte program yapan, gerek ulusal gerekse yerel gündemi halkımızın görüşlerine sunmak üzere basın yoluyla aktaran arkadaşlarız. Şenel Öztürk ile birlikte bu şehirde birçok alanda hizmet etmeye çalıştık. Şimdi halkımızın beklentisine cevap vermek üzere, hizmeti halkımıza sunmak üzere çıktığımız bu yolda halktan cevabını almaktır. 30 Mart hepimiz için dönüm noktası olsun istiyoruz. Altınordu’nun mutluluğun kenti olsun istiyoruz. Kırıp dökmenin kimseye faydası olmadığını, bu şehirde hep beraber yaşadığımızı evlatlarımıza ve gelecek nesle siyaset anlayışını birliği ve beraberliği simgesi olarak sunmak istediğimizi ifade etmek istiyorum” diye konuştu

ÖZTÜRK: “BU YARIŞTA KIRICI, DÖKÜCÜ YA DA ONURUNU ZEDELEYECEK LAF OLMAYACAK”

CHP’li Şenel Öztürk ise, “Gerçekten üçümüzde arkadaşız. Üçümüzde dostuz. Kaldı ki ailelerimizde bir birlerini tanıyorlar. Ordu’da yaşıyoruz, Ordu’da büyüdük. Ömrümüzü de Ordu’da geçireceğiz. Bu bir yarıştır. Yarışa da birlikte giriyoruz. Kimse endişe etmesin. Bu yarışta kimseye kırıcı, dökücü ya da onurunu zedeleyecek hiçbir laf olmayacak. Sadece halkımıza projelerimizi söyleyeceğiz. Halkımıza ne kadar yakın olduğumuzu ifade edeceğiz. İçimizden birisi başkan olacak. Eminim başkan olduktan sonra diğer arkadaşlarımız o başkanı aynı duyarlılıkla götürecek ve kutlayacaklardır. Yaşama yine beraber yaşacağız. Hepimiz yarışacağız. Seviyeli bir yarış olacak. Altınordu’daki ayrış seviyeli gidiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim