• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242
 • Trabzon 19 °C
 • Giresun 18 °C
 • Ordu 21 °C
 • Rize 20 °C
 • Gümüşhane 17 °C
 • Samsun 18 °C
 • Bayburt 16 °C
 • Artvin 20 °C

MHP Vaatleri Ses Getirdi, İktidara Çark Ettirdi

MHP Vaatleri Ses Getirdi, İktidara Çark Ettirdi
MHP Trabzon Milletvekili Adayları Koray Aydın, Dr. Hasan Akyüz ve Hikmet Yılmaz, beraberinde il ve ilçe yöneticileriyle Akçaabat'ta kararlılık gösterisi yaptılar.
MHP Vaatleri Ses Getirdi, İktidara Çark Ettirdi MHP Vaatleri Ses Getirdi, İktidara Çark Ettirdi

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Akçaabat'ta ikinci hatta üçüncü kez ziyaret ettikleri sivil toplum kuruluşları bulunduğunu belirterek, "bıkmadan usanmadan, aynı kurum ve kuruluşlara yaptığımız ziyaretler, kararlılığımızın bir göstergesidir." dedi.

MHP VAATLERİ SES GETİRDİ, İKTİDARA ÇARK ETTİRDİ

Şoförler ve Otomobilciler Odası ziyaretinde MHP'nin şoför esnafına dönük vaatlerini sıralayan Koray Aydın, şoför esnafında akaryakıtı vergisiz vereceklerini, emeklilik için yıpranma payı hakkı vereceklerini, izin belgesi, takograf gibi sorunlarını bir çırpıda çözeceklerini belirtti.

Hükümetin MHP vaatlerini ilk etapta yapılamaz ve kaynağı yok diye itibarsızlaştırmak istediğini anlatan MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "ancak gelinen noktada MHP'nin gerçekçi, yapılabilir ve uygulanabilir vaatleri karşısında hükümet çark etmiş, MHP'nin şoför esnafımıza en büyük vaatlerinden biri olan yenilenen araçlardan vergi alınmaması vaadini, şimdi Başbakan kendisi vaat etmektedir. Daha önce bu kadar kadroyu nereden vereceksin diyenler, gelinen noktada Karayollarındaki işçilere kadro vermişler, diğer vaatlerimiz karşısında da ezilmişlerdir. Bütün bu gelişmeler MHP vaatlerinin daha şimdiden etkisini göstermeye başladığının belgesidir" dedi.

KAYNAK YOK YALANI TAM BİR ALDATMACADIR

AKP iktidarının MHP'nin ve muhalefetin seçim vaatleri için zaman zaman "kaynak yok" yalanını ortaya attığını belirten MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, Türkiye'nin daha yakın zamanda Sarayın Merkez Bankası Başkanı'yla döviz kuru kavgasına girişmesiyle 100 Milyar liralık bir kaynağın heba olduğunu, kendisi için oy istemekten aciz hale gelmiş Davutoğlu'nun da kendi Bakanı ve bürokratına sahip çıkamayarak, zararın daha da artmasına sebep olduğunu ifade etti.

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın şöyle konuştu: "Esnafın, muhtarların, gençlerin, kamu çalışanlarının, işçinin, köylünün, asgari ücretlilerin, engellilerin, muhtaçların velhasıl bütün toplum kesimlerinin insanca yaşaması için MHP'nin titizlikle hazırladığı vaatlerin kaynağı vardır. Kamuda bir avuç yandaşın sürdüğü saltanat ve kamudaki araç ve bina kiralama savurganlığına son verilmesiyle, israfın sembolü haline gelen sarayın giderlerinden tasarruf edilmesiyle müthiş bir kaynak elde edilmesi mümkündür. Türkiye'de kaynak sorunu yok, Türkiye'de kaynakların adil dağıtılamama sorunu vardır" dedi.

7 HAZİRANDA TÜRKİYE'NİN BEKASINA DÖNÜK TEHDİTLER BERTARAF EDİLECEKTİR

Kamudaki savurganlığı, israf ve yağmayı artık Başbakan Yardımcısının dile getirdiğini belirten MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, MHP'nin seçim vaatlerinin bütün toplum kesimlerini kucakladığını, çok olumlu geri dönüşler aldıklarını, yerel gazetelere verdikleri tam sayfa ilanlarla seçime kadar her gün vaatlerini kamuoyunun bilgisine sunduklarını kaydetti.

Koray Aydın, Trabzon'da ve Türkiye'de MHP'ye dönük esen rüzgarın vatandaşlarca da fark edildiğini belirterek; "Milletin yüzü bize dönüktür. Hiç bir ayrım gözetmeden bütün vatandaşlarımızı kucaklayacağız, hizmet siyaseti yapacağız. Ancak Türkiye'nin birliğinden, bütünlüğünden ve kardeşliğinden de asla taviz vermeyeceğiz. Bu seçim esasen Türkiye'nin bekasına yönelik tehditlerin bertaraf edildiği bir seçim olacaktır." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim