• BIST 108.434
 • Altın 151,227
 • Dolar 3,6580
 • Euro 4,3278
 • Trabzon 16 °C
 • Giresun 17 °C
 • Ordu 15 °C
 • Rize 15 °C
 • Gümüşhane 12 °C
 • Samsun 17 °C
 • Bayburt 10 °C
 • Artvin 14 °C

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Bugün Türkiye’de hepinizin de bildiği gibi türlü oyunlar oynanıyor. Her türlü sıkıntı veya sorun, ülkenin karıştırılması ve kaosa sürüklenmesi için kullanılabiliyor. Bu noktada partimizin de, di
Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı” Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Bugün Türkiye’de hepinizin de bildiği gibi türlü oyunlar oynanıyor. Her türlü sıkıntı veya sorun, ülkenin karıştırılması ve kaosa sürüklenmesi için kullanılabiliyor. Bu noktada partimizin de, diğer partilerin de çok dikkatli olması gerekir” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Fatsa’da partisinin düzenlediği programla Fatsa seçmenine hitap etti. Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda yapılan programda AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanı ve Adayı Hüseyin Anlayan da birer konuşma yaptılar.

İlk konuşmayı yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, önemli bir yerel seçim süreci yaşadıklarını belirterek, “İki dönemi geride bıraktık. Ustalık döneminde de Fatsa’ya hizmet etmek istiyoruz. İnşallah mahcup olmayacağız. Ordu’da büyükşehirle birlikte sistem de değişti. Bu seçimde hem Fatsa hem Ordu hem de onurumuz ve gururumuz Başbakanımız için çalışıyoruz. Seçim gününe kadar bu gayretli çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

“BİZE KARŞI İTTİFAK GİRİŞİMLERİNİN FARKINDAYIZ”

Aday olarak belirlendiği günden bu güne kadar Ordu’da çok geniş çaplı bir çalışma yürüttüklerini hatırlatan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Gittiğimiz her ilçede ikamet ettik. Mesela Mesudiye, Aybastı, Ünye, Fatsa bunlardan bir kaçıdır. Başbakanımızın dediği gibi gidilmedik yer bırakmamaya çalıştık. İnsanlarla tek tek, bire bir görüştük. Hal hatır sorduk. Bazı partilerin ittifak girişimlerini gördüğümüz halde şevkimizden ve arzumuzdan hiçbir şey kaybetmedik. Çünkü bizim en büyük güvencemiz hizmetlerimiz ve halk iradesine olan inancımızdır” şeklinde konuştu.

“HALK İRADESİNE KASTEDİLİYOR”

Son olarak söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu’nun AK Parti iktidarı boyunca 6 katrilyonun üzerinde yatırım alan ender illerden biri olduğunu kaydetti. Bu rakamın, Ordu’ya ne kadar önem verildiğinin bir göstergesi olduğunu belirten Kurtulmuş şunları söyledi:

“İktidar olarak her zaman halk iradesinden ve demokrasiden yana olduk. Bunun karşılığında demokratik meşruiyete halel getirecek her şeyin karşısında olduk. Halkın iradesine el sürecek hiç kimseye müsaade etmedik. Bundan sonra da dokundurtmayacağız. Bugün Türkiye’de hepinizin de bildiği gibi türlü oyunlar oynanıyor. Her türlü sıkıntı veya sorun ülkenin karıştırılması ve kaosa sürüklenmesi için kullanılabiliyor. Bu noktada partimizin de, diğer partilerin de çok dikkatli olması gerekir. Eğer mücadele, siyaset arenasının dışına taşarsa, bu durumda kaybeden sadece Ak Parti değil, Türkiye’deki bütün demokratik kurum ve kuruluşlar bundan büyük zarar görür. O nedenle sözümüze, işimize ve eylemlerimize çok dikkat edeceğiz. Bütün bunları yaparken ülkenin menfaatini düşüneceğiz. Her siyasi partinin ve hatta her vatandaşın bu bilinçle hareket etmesi ve duruşunu sergilemesi çok önemlidir. Bu ülke sadece filan partinin tekelinde değildir. Siyaset yapan veya yapmayan 76 milyon insanındır. Dolayısıyla ülkenin bekasına kasteden saldırıları, içerde birbirimize düşmeden göğüslemek zorundayız. Siyasi partiler birbirine rakiptir ama asla düşmen değildir.”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kurtulmuş: “Partimiz Ve Diğer Partiler Çok Dikkatli Olmalı”

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim