• BIST 82.300
  • Altın 148,344
  • Dolar 3,8298
  • Euro 4,0711
  • Trabzon 7 °C
  • Giresun 5 °C
  • Ordu 5 °C
  • Rize 3 °C
  • Gümüşhane -2 °C
  • Samsun 5 °C
  • Bayburt -10 °C
  • Artvin 1 °C

Kupada Program Belli Oldu!

Kupada Program Belli Oldu!
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.
Kupada Program Belli Oldu! Kupada Program Belli Oldu!

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.

İşte maç programı;

25 Ekim 2016 Salı

12.00: PENDİKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ (PENDİK STADI)
 
13.00: AMED SPORTİF FAALİYETLER - KEÇİÖRENGÜCÜ (SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ)
 
14.00: KIZILCABÖLÜKSPOR - KOCAELİ BİRLİK SPOR (KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI)
 
14.00: BANDIRMASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYESPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL STADI)
 
14.00: 24ERZİNCANSPOR - YENİ MALATYASPOR (ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI)
 
16.30: ELAZIĞSPOR - OFSPOR A.Ş. (ELAZIĞ ATATÜRK STADI)
 
17.15: GAZİANTEPSPOR - DÜZYURTSPOR (GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI)
 
19.00: ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - FETHİYESPOR (RİZE YENİ ŞEHİR STADI)
 
21.00: GALATASARAY A.Ş. - DERSİMSPOR (TÜRK TELEKOM ARENA)
 
 26 Ekim 2016 Çarşamba
 
12.00: İNEGÖLSPOR - SARIYER (İNEGÖL İLÇE STADI)
 
13.30: GÜMÜŞHANESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI)
 
14.15: ÇORUM BELEDİYESPOR - TRABZONSPOR A.Ş. (DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI)
 
14.30: BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR (NECMİ KADIOĞLU STADI)
 
14.30: KIRKLARELİSPOR - GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (KIRKLARELİ ATATÜRK STADI)
 
15.00: BOLUSPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR (BOLU ATATÜRK STADI)
 
15.00: SAMSUNSPOR - MENEMEN BELEDİYESPOR (SAMSUN 19 MAYIS STADI)
 
15.00: BALIKESİRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (BALIKESİR ATATÜRK STADI)
 
15.00: AFJET AFYONSPOR - ÜMRANİYESPOR (AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI)
 
15.00: SİVASSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş. (YENİ 4 EYLÜL STADI)
 
16.30: AKHİSAR BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR (MANİSA 19 MAYIS STADI)
 
19.00: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TUZLASPOR (ERZURUM KAZIM KARABEKİR STADI)
 
21.00: BURSASPOR - YOMRASPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI)
 
 27 Ekim 2016 Perşembe
 
12.00: FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - GÖZTEPE A.Ş. (VEFA STADI)
 
13.30: YENİ AMASYASPOR - DENİZLİSPOR (AMASYA 12 HAZİRAN STADI)
 
14.30: AYDINSPOR 1923 - ANTALYASPOR A.Ş. (ADNAN MENDERES STADI)
 
18.30: KASIMPAŞA A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI)
 
21.00: KAYSERİSPOR - BUCASPOR (KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ibanez'e teklif var!19 Ocak 2017 Perşembe 16:28
  • Olcay Şahan: Futbolu Trabzonspor’da bırakmak istiyorum19 Ocak 2017 Perşembe 16:06
  • Deniz Türünç Trabzonspor yolunda19 Ocak 2017 Perşembe 15:45
  • Trabzonspor’un forvetleri sessizliğe büründü19 Ocak 2017 Perşembe 14:52
  • Rodallega transferinde mutlu son!19 Ocak 2017 Perşembe 14:38
  • Trabzonspor'dan Yusuf ve Okay'a, Mehmet Ekici önlemi19 Ocak 2017 Perşembe 11:37
  • Zeki Yavru'ya Kayseri talip oldu19 Ocak 2017 Perşembe 11:31
  • Trabzonspor'da 4 yabancı gönderilmesi gündemde19 Ocak 2017 Perşembe 11:12
  • Ortalığı karıştıracak iddia! Fikret Orman...19 Ocak 2017 Perşembe 10:39
  • İşte dünyada biten transferler!18 Ocak 2017 Çarşamba 22:45
  • Tayfa Haber - ÖZEL-
    Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0541 456 9450 | Haber Yazılımı: CM Bilişim