• BIST 108.489
 • Altın 152,547
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242
 • Trabzon 16 °C
 • Giresun 12 °C
 • Ordu 15 °C
 • Rize 11 °C
 • Gümüşhane 7 °C
 • Samsun 15 °C
 • Bayburt 4 °C
 • Artvin 10 °C

Gümrükçüoğlu, Seçim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

Gümrükçüoğlu, Seçim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu
Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, seçimlerin mahalli seçimler olmaktan çıktığını belirterek “Vatandaşlarımızın gelecek kuşakları düşünerek oy vermelerini istiyorum. Türkiye’nin gele
Gümrükçüoğlu, Seçim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu Gümrükçüoğlu, Seçim Öncesi Değerlendirmelerde Bulundu

- Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, seçimlerin mahalli seçimler olmaktan çıktığını belirterek “Vatandaşlarımızın gelecek kuşakları düşünerek oy vermelerini istiyorum. Türkiye’nin geleceğini düşünerek oy vermelerini istiyorum” dedi.

Ortada çok açık bir oyun oynandığını ifade eden Gümrükçüoğlu “Bu oyuna cevabı sandıkta vermenin yolu parti ayrımı gözetmeksizin, AK partinin mutlaka demokrasi için temel hak ve özgürlük için barış ve kardeşlik için desteklenmesidir. AK Belediyecilik tüm Türkiye’de, çeşitli örneklerini Trabzon’dan da gösterdiğimiz hizmet zinciriyle birlikte halkı nasıl sevdiğini, halkın nasıl hizmetkarı olduğunu gösterdiyse işi ehline vermek işi kendisine hizmetkarlığı makamların en büyüğü sayan AK Belediyeciliğe vermek bakımından da söylediğimiz gibi 61 projeyi nasıl Trabzon’umuzda yapmışsak, nasıl vizyon 19’ la Trabzon’u bir dünya kenti haline getirmeyi amaçlamışsak, bu belediyeciliği ‘halka hizmet hakka hizmet’ anlayışı ile yapan AK parti belediyeciliğini, AK Parti dünya görüşünü, Ak Parti hizmet kervanını, AK belediyeciliği şehrimiz için geleceğimiz için dünya kentine ulaşmak için veya diğer kentlerde de aynı anlayışla parti ayrımı gözetmeksizin desteklemelerini bekliyor ve bunun halk tarafından da en iyi şekilde değerlendirildiğini bilerek Pazar günü milli iradenin oluşturulacağını ümit ediyorum” ifadelerinin kulandı.

30 Mart yerel seçimlerinin çok farklı bir atmosferi olan bir seçim olduğuna dikkat çeken Gümrükçüoğlu, “Önce yerel seçim olarak başlanan bu süreç sonradan bakıldı ki bazı komplolarla halkın iradesine çeşitli bariyerler koymak cihetine gittiler. Böylece halkın demokratik iradesinin sandıklarda tercihlerinin belirlenmesinin yönlendirilmesi veya seçimin bazı adımlarla hiç yapılmamasını sonuç olarak ortaya koyabilecek olan kirli oyunlar ortaya çıktı. Gezi olaylarını sonrasını ve en kirli ve toplum tarafından reaksiyonla karşılanan bu komploları bu senaryoları şimdi yerel seçimler için her konuştuğumuz insanımızın nasıl bir reaksiyon gösterdiğini görerek bu toplumun çok iyi bildiğini yorumladığını anladığını aziz milletimizin en iyi ölçen biçen tartan olduğunu görmek bizi bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin çok daha fazlasını vermek hizmetkarı olmak anlayışının da devam ettiği kanaatine vardık. Yani halkımız diyor ki ‘biz dışarıdan dayatmalarla onların işbirlikçileriyle bir takım komplolara senaryolarla oyunlarla artık iktidarlarımızı değiştirmelerine müsaade etmeyeceğiz. İktidarlarımızı ve demokratik tercihlerimizi yıkmalarına müsaade etmeyeceğiz. İşte bu yerel seçimin şuanda halk tarafından yorumlanışı bu. Şunu da ilave etmek isterim ki siyasi partisi hangisi olursa olsun sevgili vatandaşlarımız, aziz milletimiz şu tercihle birlikte bu sefer AK Parti’yi bu yerel seçimlerde adeta bir yerel seçim olmasının yanı sıra dünyaya bir cevabın verilmesi, demokrasinin yerleşmesi için tercih edeceklerini bizzat kendileri biz onlardan arz etmeden önce söylüyorlar. Seçim Türkiye’de bu noktada” diye konuştu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim