• BIST 107.726
 • Altın 152,715
 • Dolar 3,7154
 • Euro 4,3697
 • Trabzon 23 °C
 • Giresun 17 °C
 • Ordu 17 °C
 • Rize 19 °C
 • Gümüşhane 9 °C
 • Samsun 24 °C
 • Bayburt 9 °C
 • Artvin 13 °C

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Destek Turlarına Devam Ediyor

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Destek Turlarına Devam Ediyor
Bayburt’taki şenliklere katılan Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, hem şenlikler sırasında hem de esnaf ziyareti ve vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde cumhurbaşkanlığı sürecini değerlendirerek Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için halkın
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Destek Turlarına Devam Ediyor Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Destek Turlarına Devam Ediyor

- Bayburt’taki şenliklere katılan Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, hem şenlikler sırasında hem de esnaf ziyareti ve vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde cumhurbaşkanlığı sürecini değerlendirerek Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için halkın desteğini ve dualarını esirgememelerini istedi.

Şölenlerde görülen birlik ve beraberliğin cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde Bayburt’tan çıkacak oy oranının tüm Türkiye’ye örnek olmasını istediğini belirten Özbek, " 10 Ağustos Türkiye Cumhuriyetinin hedefleri doğrultusunda ilerlemesi için tarihi bir dönemeçtir. Yeni Türkiye için Recep Tayyip Erdoğan bulunmaz bir fırsattır. 2002 yılı öncesi Türkiye ile bugünkü Türkiye çok farklı. Zorlamayla, dayatmayla seçilen bir cumhurbaşkanı değil, halkımızın oylarıyla, halkımızın iradesiyle seçilecek bir cumhurbaşkanı olacaktır. Darbelerle, yıkılmak istenen hükumetlerimiz ve hükumetlerin Başbakanı bugün cumhurbaşkanı adayı. Uzun Adam, Yiğit Adam ve Halkın Adamı, milli iradenin gücünü arkasına alarak çatı’ya gereken cevabı 10 Ağustos’ta rüzgâr ile verecektir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’a 3. Köprü, 3. Hava alanı, Türkiye’yi dünya ekonomileri arasında ilk 10’a çıkarma, bölgesel güç olma noktasında daha etkin olabilme ve İslam ülkelerinin gür sesi, zalimlerin korkulu rüyası, kimsesizlerin kimsesi, çatı’ya karşı mücadele verecek olan Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’a Bayburt’tan öyle bir destek verelim ki 10 yıl önce muhtar olamaz dedikleri adam yenİ Türkiye’nin mimarı olsun "dedi.

‘2014 cumhurbaşkanlığı seçimleri Türk siyaset tarihinin en önemli kırılma anı olacaktır’ diyen Özbek, " Türkiye halkı, milli iradenin sahibi halkımız, daha önce ordunun kontrol ettiği cumhurbaşkanlığı makamına tarihte ilk kez doğrudan müdahale edecek. Bu, vatandaşımıza verdiğimiz değerin de göstergesi olarak tarihe geçecektir. Cumhurbaşkanlığı seçimiyle Yeni Türkiye demokratik siyasetin gelişmesi adına önemli bir aşamayı da geçmiş olacaktır. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi milli irade ve milli gücün daha bir egemen olması adına ve müreffeh bir Türkiye adına çok önem arz etmektedir. "şeklinde konuştu.

Destek turlarında Miletvekili Özbek’e Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kobal, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Destek Turlarına Devam Ediyor

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim