• BIST 104.123
 • Altın 145,809
 • Dolar 3,4910
 • Euro 4,1702
 • Trabzon 22 °C
 • Giresun 21 °C
 • Ordu 21 °C
 • Rize 22 °C
 • Gümüşhane 13 °C
 • Samsun 21 °C
 • Bayburt 10 °C
 • Artvin 17 °C

Başkanlar Yemekte Buluştu

Başkanlar Yemekte Buluştu
AK Parti Trabzon İl Başkanlığı seçimlerin ardından düzenlediği akşam yemeğinde belediye başkanlarıyla bir araya geldi.
Başkanlar Yemekte Buluştu Başkanlar Yemekte Buluştu

Yemekli toplantıya AK Parti Trabzon Milletvekili, Eski Bakan Faruk Nafiz Özak, AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yönetim kurulu üyleleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları katıldı.

GÜNNAR: “SİZLER BİZİM YILDIZLRIMIZSINIZ”
Toplantıda ilk olarak konuşan İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Seçimlere güzel bir atmosfer içinde gidildiğini ve vatandaşların görüşlerini sandığa yansıttıklarını söyledi. Günnar “ Öncelikle yeni seçilen belediye başkanlarımıza başarılar diliyoruz. Onlar bizim yıldızlarımızdır. Başkanlarımız beş yıl boyunca çok izi hizmetler yapacaklar. Bu 5 yıl çabuk geçer. Halkın gönlünü alan ve geride hoş bir seda bırakan göreve devam eder. Çalışması ile halkı memnun edemeyenleri halk bırakır. AK Parti’nin genel başkanı adına sizlerden ricam belediye başkanlarım lütfen teşkilatlarınıza sahip çıkın. Siz bulunduğunuz ilçenin en önemli makamındasınız. Toplumsal önder kimliğiniz var. Şehrin emin kişisiniz. Teşkilatınıza sahip çıkınız, onlarla istişare ediniz. Toplantılarınızı aksatmayınız. Halkla iç içe olunuz. Haftada bir gün halk günü yapıp halkla bir bütün olun. Grup toplantılarına önem gösterin. Tüm teşkilatımız ve halkımız bizim için bir değerdir. Kendi bindiğimiz dalı kesmeyelim. Cumhurbaşkanlığı seçimine giriyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimi yüzyılın seçimi olacaktır. Orada tek turda seçimi almak zorundayız. Çok çalışıp çok gayret etmeliyiz” dedi.

GÜMRÜKÇÜOĞLU: “BAŞARI TEŞKİLATIMIZINDIR”
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Gecesini gündüzüne katan büyük bir teşkilat son derece özveriyle, kendi yuvaları çoluk çocuklarını ihmal ederek tüm sahada bizlere en büyük desteği vermiştir. Omuz omuza kol kola yürüyüp çalışarak bir seçim kampanyası yaptık. Bu özveriyi ve fedekarlığı hiç bir ilçe başkanım ve ben unutmayacağım. Belediyeler sizin belediyeniz, teşkilatımızn belediyesi halkın belediyesi. Yine bir ve beraber olacağız” dedi.

GENÇ: “SEÇİM TEŞKİLAT İŞİDİR”
Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’te konuşmasında “ Seçim teşkilat işidir. Bu teşkilatın mimarı genel başkanımızdır. O anlayışla, ilçe başkanımız, yöneticilerimiz, kadın kollarımız gençlik kollarımız, il başkanımız milletvekilimiz bakanlarımızla birlikte güzel bir sonuç aldık. Bu seçimin galibi genel başkanımızdır. Bu seçimde belediye başkanı seçilmedik. Bu seçim aynı zamanda cumhurbaşkanlığının önündeki en önemli seçimdir. Başbakanımıza yüzde 60’ın üzerinde oy alarak büyük güven verdik. Asıl amacımız buydu” diye konuştu.

BIYIKLIOĞLU: “12 YILDIR BU MİLLETE SAMİMİYETLE HİZMET EDEN BİR HÜKÜMET VAR”
AK Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu “Bundan sonraki çalışmalarınızda elinizden gelen gayreti gösterdiğinizde Trabzon’umuz gibi Türkiyemizde büyük başarı elde edecektir. Öyle ki 12 yıldır bu millete samimiyetle hizmet eden bir hükümet var. Bu ülke son 200 yıldır ilk defa kendi değerleri üstünde durur hale geldi. Ülkemizin daha ilerilere gitmesi siz teşkilatımızın ve belediye başkanlarımızın bu davaya sahip çıkması gerekiyor. Bundan sonra birlik ve beraberlik içinde  olacağız” dedi.

ÖZAK: “DİĞER PARTİLER YAN GELİP YATTILAR, DEDİKODU ÜRETTİLER”
AK Parti Trabzon Milletvekili, Eski Bakan Faruk Nafiz Özak’ta konuşmasında “2004-2007-2009-2014’de büyük bir başarıyı Allah bize nasip etti. Türkiye’ye geçmişte büyük ihanetler yapıldı. Halk hiçe sayıldı. Bunlar hainliktir, ahlaksızlıktır. 12 Eylül’ü, 28 Şubat’ı oldu, muhtıralar oldu, bizim partimiz kapatılmak istendi. Şimdi de oyunlarla bizim önümüz kesilmek istendi. Milli iradeye sahip çıkan milletimiz var ve milli iradeye sahip çıkan teşkilatımız var. Seçim 2014’de bitmedi. 2019 seçimlerine yarın çalışmaya başlarsak kazanılabilir. Biz öyle yaptık. Onun için kazandık. Diğer partiler yan gelip yattılar, dedikodu ürettiler, oturdular kaldılar. Biz dedikodu yapıp, iftira atmadık, popülist davranmadık, seçim politikası da yapmadık. Hiç birimiz vaz geçilmez değiliz. Hepimiz faniyiz öleceğiz. Biz vatandaşın duasıyla bu işleri yaptık. Patron vatandaş. Biz vatandaşın verdiği vergilerle bunları yaptık. Vatandaş vergi veriyor, Türkiye’nin gayri safi milli hasılası artıyor, milli gelir artıyor. Bu darbeler olmasaydı kişi başına düşen milli gelir 28 bin dolar olacaktı. Ülkeye ne kadar zarar verdikleri ortada. Türkiye artık bundan sonra bölünmez” diye konuştu.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim