• BIST 102.960
 • Altın 146,548
 • Dolar 3,5272
 • Euro 4,1982
 • Trabzon 22 °C
 • Giresun 21 °C
 • Ordu 21 °C
 • Rize 24 °C
 • Gümüşhane 16 °C
 • Samsun 21 °C
 • Bayburt 12 °C
 • Artvin 20 °C

Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”

Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”
Çarşamba Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Hüseyin Dündar, “2004 yılında Adapark ve Yeşilırmak kıyı çalışmaları ile başladığımız hizmet belediyeciliğimizi yeni dönemde mahalle olan köylerimizle birlikte sürdüreceğiz” dedi.
Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık” Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”

- Çarşamba Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Hüseyin Dündar, “2004 yılında Adapark ve Yeşilırmak kıyı çalışmaları ile başladığımız hizmet belediyeciliğimizi yeni dönemde mahalle olan köylerimizle birlikte sürdüreceğiz” dedi.

Köy ve mahalle gezilerini sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Dündar, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin hayırlı olmasını, hayırlar ve güzellikler getirmesini diledi. Başkan Dündar, “2004 yılından beri geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde memleketimizde ve Çarşamba’mızda çok önemli işleri hep birlikte gerçekleştirdik. Bu güzel topluluğu oluşturan sizler, aslında bu çalışmaların şahitleri ve mensuplarısınız” diye konuştu.

2004 yılında Yeşilırmak kıyısında ve Adapark’ta başladıkları çalışmalar sayesinde Çarşamba’da büyük bir değişimler yaşandığını ifade eden Dündar, “Yeşilırmak kıyısında ki baraka yapıları kaldırarak yeni sahil yolları yaptık. Bizden önce ilçenin çöp döküm alanı olarak kullanılan Ada mevkisini sosyal alanlarla donatarak Adapark haline getirdik. 2004 yılından 2014 yılına bu geride bıraktığımız bu 10 yıl içerisinde Çarşamba’mızda ortaya koyduğumuz, çalışmaların, projelerin ve taahhütlerimizin hepsini ve fazlasını yerine getirmeyi cenabı Allah bizlere nasip etti. İlçemizde 30-40 yıldır ihmal edilmiş yapılmamış konuların hiç biri artık gündemimizde değil. Tüm bunlar yapıldı, sırasıyla hizmete sunuldu. Artık gündemimizden de çıktı hafızamızdan da çıktı. Memleketimizde Çarşamba’mızda yeni şeyler konuşuyoruz” şeklinde konuştu.

“YENİ HEDEFİMİZ MÜSTAKİL BİR ÜNİVERSİTE”

Başkan Dündar şunları söyledi: “Göreve yeni geldiğimiz yıllarda Çarşamba’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne bağlı bir meslek yüksek okulu vardı, okul binası bulunmadığı için öğrencileri Endüstri Meslek Lisesi’nde ders görüyordu. Çarşamba Ticaret Borsamızla birlikte 2008 yılında bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde Çarşamba Meslek Yüksek Okulunu memleketimize kazandırdık. Buradaki yapabilirliğimiz bu projeleri uygulayabilirliğimiz üniversite yönetiminin dikkatini çekti. 2009 yılı seçimlerinde meslek yüksek okulundan sonra içerisinde farklı fakültelerin yer aldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne bağlı bir yüksek öğrenim yerleşkesini Çarşamba’mıza kazandıracağız diye halkımızın huzuruna çıkmıştık. Hayırseverimiz Mustafa Kemal Güneşdoğdu’nun büyük destekleri ile İlçemize 2009 ve 2014 yılları arasında yerleşke, 3 fakülte ve meslek yüksek okulları kazandırdık. Yeni dönem için artık müstakil bir devlet üniversitesinden bahsediyoruz. Bunun için çalışıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”

Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”

Başkan Dündar: “Taahhütlerimizden Fazlasını Yaptık”

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tayfa Haber - ÖZEL-
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Tayfa Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0538 363 9461 | Haber Yazılımı: CM Bilişim